top of page

Museum Puzzeltocht


Het Historisch Museum Vriezenveen organiseert in de meivakantie van donderdag 28 april tot en met vrijdag 6 mei een leuke uitdagende puzzeltocht door het museum voor (groot-) ouders en (klein-) kinderen.

Er zijn twee verschillende puzzeltochten uitgezet, een speciaal voor kinderen tot/met 7 jaar, en een voor kinderen tot 12 jaar.

In de puzzeltochten komt van alles aan bod, zoals de grote brand, waarin half Vriezenveen afbrandde, de textielgeschiedenis van Vriezenveen met het internationaal bekende ondergoed van Jansen & Tilanus, de handelsgeschiedenis met St. Petersburg, het leven van de leerjongens daar, de boerderijkamer van rond 1900, een oud schoolklasje, etc.

In de periode van 28 april tot 6 mei hebben kinderen gratis entree, volwassen betalen € 3,- p.p.

Het Historisch Museum Vriezenveen is geopend van dinsdag tot en met vrijdag tussen 10.00 en 17.00 uur, en vanaf mei ook op de zaterdag tussen 12.00 en 16.00 uur.

 
Recente berichten
Archief
Zoek op type
Volg ons
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page